FIGURINER OCH VÄGGPLATTA, 2+1st, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg. Formgivna 1960-70-tal.

"Pelle", "Nord", "Fågel". H 19,5 resp 12, l 27. Märkta och sign.

Smärre fläckar. "Pelle" med tillverkningsskada.

Utropspris
2 500 SEK