KLAFFBORD, rokokostil, trä, sekelskiftet 1800/1900.

Intarsiadekor med pärlemor, 2 lådor, svängda ben med metallbeslag. L 55, B 54, H 72.

Slitage, några lösa beslag, repor, avslag.

Utropspris
200 EUR