SOFFGRUPP, 3 delar, "Tellus", Folke Jansson, SM Wencrattz 1950-tal

Soffa samt två fåtöljer. Klädda i blått tyg. Soffan l 158.

Slitage. Tyget smutsigt samt slitet. Hål i tyget på en av fåtöljerna.

Utropspris
3 000 SEK