SERVIS, 33 delar, keramik, Ulla Procopé, "Valencia" och "Fiesta", Arabia, 1900-talets senare hälft.

Mindre tekoppar med fat 11 st., stora med fat 4 st., assietter olika format 7 st. Skål, serveringsfat diam. 26, äggkopp, 6 st. assietter diam. 19,5. Ljusstakar 2 st.
H. 1,5 - 20.

Slitage, enstaka lagningar, repor.

Utropspris
500 EUR