PARTI SILVER, 13 delar. 1900-tal. Ca 345g.

Lövformade skålar, ett par. L 9,5. Såsslev, fransk modell. L 20. Äggkopp, slät modell. h 6,5. Kaktång samt sockertång. L 15 resp 10. Pastejkninv med rik dekor. L 20. Skedar, ett par, snäckmodell. L 10. Spade, förgylld. L 10,5. Saltskedar, 2 st. L 5,5 resp 8. Sedelklämma. L 5.

Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK