MATSERVIS, 134 delar, flintgods, märkt Melbourne W H Grindley, England.

20 djupa tallrikar, 36 mattallrikar, 24 förrättstallrikar, 24 assietter, 24 olika serveringsfat och serveringsskålar, 2 kannor, 2 såssnipor, 1 terrin med lock.

Slitage, vissa delar med naggar och gulnader. Värmekrackelyr.

Utropspris
3 000 SEK