HALLBYRÅ, England.

HALLBYRÅ, England.

Mahogny. Rak form med 5 lådor. L 40, b 31, h 71.

Smärre repor och rispor samt stötskador.

Utropspris
600 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

81. Wittnauer, Professional, 235 T, kronograf, ca 1965.
Utropspris
25 000 - 35 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK