César de Cock

(Belgien, 1823-1904)
César de Cock
(Belgien, 1823-1904)

CESAR DE COCK, olja på papper uppfodrad på skiva.

"Ljus i skogen", sign. och dat. 1898. 32x22 cm.

Smärre ytslitage, gulnad.

Utropspris
300 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

101. Mats Theselius, fåtölj, "Järn/Moccafåtöljen", ed. 280/360, Källemo, Värnamo efter 1994.
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
Budhistorik
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
Aktuellt bud:
115 000 SEK