Michelangelo Meucci

(Italien, 1840-1909)
Michelangelo Meucci
(Italien, 1840-1909)

MICHELANGELO MEUCCI, olja på papier mache, sign o dat 1874.

Trompe l'oeil med två sångfåglar som hänger från en spik. 30x24.

Smärre slitage. Ytsmuts.

Utropspris
6 000 SEK