KLOCKNYCKLAR, 15st, 9 18k, 4 14k guld, 2 silver. 1700-1900-tal.

Med rektangulära skaft, stavar, 1/6 riksdal, Sverige, 1788, omgjort mynt. L 2,5-5,5.

Slitage. Skador. Gravyr. Bucklor.

Utropspris
4 000 SEK