Madeleine Pyk – en samling F769

HELMUT NEWTON, "Pere-Lachaise, Tomb of Talma", Paris, 1977, offsetlitografi, sign.

Ur mappen "Special Collection", nr 17/24. Bladstrl. 38x27. Oramad.

Smärre slitage, enstaka mindre veck. Något gulnad.

Utropspris
4 000 SEK