George Barris

(USA, Född 1928)
George Barris
(USA, Född 1928)

GEORGE BARRIS, gelatinsilverfotografi, sign. Stämplad á tergo.

Marilyn Monroe. Stämplad; "George Barris, 5 Bd A. Briand, 91450 SOISY s/s FRANCE". Oramad. Ca 27x27.

Slitage.

Utropspris
5 000 SEK