SERVISDELAR, 99 st, porslin, Hutschenreuther, 1900-talets andra hälft.

17 djupa tallrikar. 35 mattallrikar. 18 assietter. 9 mindre fat. 6 uppläggningsskålar. 9 uppläggningsfat. 2 såsbåtar på fot. 3 lockterriner.

Bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK