SERVISDELAR, 79 delar. Opak, "Geranium" Gustafsberg.

2 karotter med lock.
Terrin med lock.
Såsskål.
9 uppläggningsfat i olika storlekar.
4 djupa uppläggningsfat i olika storlekar.
18 assietter.
18 förrättstallrikar.
18 djupatallrikar.
7 tallrikar.
Runt uppläggningsfat.

Bruksslitage. Nagg. Slitage på gulddekoren. Krackelerad.

Utropspris
3 000 SEK