Madeleine Pyk – en samling F769
270003

RINGAR, 5st, sterling silver, Elis Kauppi, Kupittaan Kulta, Finland, bla en 1970-tal.

Med olikfärgade stenkulor. 3 justerbar strl, 2 med strl 15,75/49,5.

Slitage.

Utropspris
2 500 SEK