Möbler Speglar
270770

SPEGEL, mässing, Lars Holmström, Arvika, 1950-tal. Stämpelsign.

Spegel, mässing, lars holmström, arvika, 1950-tal. stämpelsign.

Rund med dekor av planeter. Diam 39.

Smärre slitage, enstaka buckla.

Utropspris
2 000 SEK