BORDSUPPSATS, nysilver/glas, nyrenässans, 1800-talets senare hälft.

Två fat i glas. Upptill med glas i form av vas. På fyrdelad fot. H 67

Smärre enstaka nagg.

Utropspris
1 500 SEK