FOTO MED AUTOGRAF, Marlene Dietrich, troligen 1920-30-tal. Sign.

Signerat foto av Artisten Marlene Dietrich. 8x13,5.

Ej examinerad ur ram.

Marlene Dietrich (1901-1992) tysk skådespelerska, sångerska. Dietrich var en av nittonhundratalets mest bestående stilikoner.

Utropspris
1 500 SEK