LINDQVIST, ANNA, 6 st, olja på duk. sign.

Stockholms centrum under omvandling. Klarakvarteren. En dat. -63. 65x45, 55x46, 35x54, 65x45, 46x38, 46x62.

Utropspris
2 500 SEK