MATSALSGRUPP, 5 delar, Carl Malmsten.

2 karmstolar "Lilla Åland", 2 stolar "Lilla Åland", Bord "Primula" L 150, B 93, H 73, 1 iläggsskiva. Samtliga möbler brännmärkta 1998. Oljad furu, 4 stolsdynor och ett par gardiner L 285 B 280 med omfång medföljer. Kvitto medföljer även.

Bruksslitage, repor, märken i bordsskivan.

Utropspris
5 000 SEK