VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.

Underdel med 3 dörrar samt två lådor. Överdel med två glasdörrar. Mässingsbeslag. H 182.

Slitage och smärre skador. Ett av beslagen av.

Utropspris
2 000 SEK