27373
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.
VitrinskÅp, 1900 talets första hälft

Underdel med 3 dörrar samt två lådor. Överdel med två glasdörrar. Mässingsbeslag. H 182.

Slitage och smärre skador. Ett av beslagen av.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 000 SEK