Rektangulär med raka sidor och två skjutdörrar. Jakaranda. L 203, b 45, h 63.
Bruksslitage, repor samt blekt. Fyra skruvar fastskruvade på höger sida samt hål uttaget på baksidan. Nyckel saknas.