FIGURINER, 4 st, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg.

"Tiger" ur Afrika 1964, "Lotta", "Johanna", "Malin" ur Larsons ungar 1962. H 9-18.

Smärre slitage, "Lotta" med lagning runt halsen.

Utropspris
2 000 SEK