LEKSAKER, 2 st, Västtyskland, bland annat BK Schuco Curo 1000,1950-tal.

Motorcykel med original kartong. "BK Schuco Curo"
Grävskopa med larvfötter. "GAMA"

Bruksslitage. Smärre märken och repor. Gummiring till framhjulet saknas samt nyckel till motorcykeln.Gummibandet trasigt på ena larvfoten till grävskopan.

Utropspris
2 000 SEK