STOL. "Mademoiselle". Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken. Etikettmärkt.

Vit. Rygg med spjälor. "Made in Sweden 1960".

Slitage och färgbortfall. Repor.

Utropspris
800 SEK