Smycken
274910

KNAPPAR, 3 par, 18k guld, Gävle, 1860/70-tal. Vikt 14,8g.

Manschettknappar ett par samt knappar ett par med dekor av stjärna, frackknappar ett par. Diam 0,9-1,8. Otydliga namnstämplar.

Slitag. Bucklor. Manschetten senare.

Utropspris
3 000 SEK