PARTI SILVER, 4 delar. 1800/1900-tal. Div mästare och orter. Tot ca 440gr.

Bägare, Villnius 1896 (h 8,5). Kopp på fat, utl stämplar (diam 11,5). Plunta, sterling silver (h13). Druvsax, endast handtag av silver (l 13).

Slitage.

Utropspris
2 000 SEK