Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

TUMLARE OCH SUPKOPPAR, 3 st, silver. 1700-tal. Tot 65gr.

Inskriptioner. Tumlare, Hans Langberg, Söderhamn 1767, Gustav Hagström, Stockholm 1797 resp otydlig mästare, 1796. Diam 5-8.

Slitage, smärre sprickor och bucklor.

Utropspris
3 000 SEK