ALBUM 3 st MED KUNGLIGA VYKORT, Storbritannien, 1910-tal till 1980-tal.

Motiv av Engelska kungahuset från Drottning Victoria till Prinsparet Charles och Diana av Wales.

Slitage, ej genomgångna.

Utropspris
2 000 SEK