ALBUM 3 st MED KUNGLIGA VYKORT, flertal olika kunga- och furstehus, bla Italien, Spanien. 1910-tal till sent 1900-tal.

Även Norge, Monaco, Persien, Storbritannien, Liechtenstein, Belgien, Nederländerna, Tyskland, Luxemburg, Danmark.

Slitage, ej genomgångna.

Utropspris
1 500 SEK