ALBUM 3 st MED KUNGLIGA VYKORT, Norge och Danmark, 1910-tal till 1950-60-tal.

Motiv av Kung Håkon och Drottning Maud samt Kronprins Olav och Kronprinsessan Märtha med familj. Kung Christian X och Drottning Alexandrine med familj resp Kung Fredrik IX och Drottning Ingrid med familj.

Slitage, ej genomgångna.

Utropspris
2 000 SEK