ALBUM 3 st MED KUNGLIGA VYKORT, Sverige, tidigt 1900-tal till 1920-tal.

Motiv av Kungaparet Oscar II och Sophia med familj, Kungaparet Gustaf V och Victoria, Prinsparet Wilhelm och Maria samt Prins Carl och Prinsessan Ingeborg med familj.

Slitage, ej genomgångna.

Utropspris
2 000 SEK