27599
ISSLEV, sterling silver, svenska importstämplar, 1900-talets senare del.
Isslev, sterling silver, svenska importstämplar, 1900-talets senare del.

Diskret dekor av nätmönster på skaftet. L 37.

Smärre repor.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
800 SEK