KAFFESERVIS 28 delar, porslin, "Singapore", Arabia.

Kaffekanna, gräddsnäcka, sockerskål, serveringsfat, 12 kaffekoppar, 12 assietter. Med olika Arabia stämplar. H 6-22. Diam 13,5-26.

Slitage, nagg, färgskiftningar i dekoren.

Utropspris
300 EUR