PARTI MODELLJÄRNVÄG, bl a Fleishman, Lima, Pico m fl, 1900-talets andra hälft.

2 lok, varav ett med tender, Fleischmann, tot l 28 och ett diesellok H0, Roco, l 19, i kartonger. Ett 20-tal vagnar. Byggnader, räls/bandelar, hus, lampor m m.

Slitage, skador, några vagnar med skador/lösa delar. Kablarna klippta. Ej genomgånget eller funktionstestat.

Utropspris
1 500 SEK