SERVISDELAR, 21 delar, "Blå Eld", Hertha Bengtsson, Rörstrand.

3 tekoppar vita samt 3 blåa fat, mjölkkanna, 7 skålar i olika strl (6 blåa och 1 vit), 2 äggkoppar,2 terriner med lock. 8 större tefat i blått medföljer.

Smärre slitage. Enstaka mindre nagg.

Utropspris
2 500 SEK