STOLAR, 4 st, Karl Johan-stil, tidigt 1900-tal.

Mahognyfanér med peltaformade ryggar och sabelben. Stoppade sitsar.

Slitage med repor och några lösa ryggar samt en trasig sits.

Utropspris
1 000 SEK