PARTI SILVER, 7 delar, mest England, 1800-1900-tal. Totalvikt ca 210 gram.
Etui, Mappin & Webb, London 1905-06, luktdosa, ovoid med graverad dekor, 2 olika sockertänger, ett par helförgyllda saltskedar, liten sked med rundat blad. L 4-13.
Slitage, repor, smärre bucklor, en sockertång samt luktdosan med graverade initialer.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.