VINGLAS, 8 st, sterling silver, 1900-talets mitt / andra hälft. Vikt ca 800 g.

Rund fot, svagt balusterformat skaft, rundad kupa. H 11.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK