PARTI KUNGLIGT MED AUTOGRAFER, 16 st med 16 autografer, bla Konung Karl XV, av Sverige och Norge, 1800-1900-tal.

Egenhändiga. Även bla Konung Gustav V och Per Albin Hansson på förordnande för löjtnant, vykort med Prinsessan Maria Pavlovna och Prins lennart med Prins Lennarts namnteckning á tergo, Foto med hälsning och namnteckning av Prinsessan Lilian, 3 vykort med Prins sigvards namnteckning, korrespondenskort med Prinsessan Mariannes namnteckning. Bladstorl 9 x 14 - 21 x 34. Fullständig förteckning medföljer.

Slitage, ej genomgångna.

Utropspris
2 000 SEK