PARTI AUTOGRAFER, 42 st varav 37 egenhändiga autografer. Bla Ingemar Johansson och Floyd Patterson, 1900-tal.

Även bla Christian Dior, Umberto Eco, Lionel Hampton, Dame Kiri te Kanawa på fotografi. Konstnären Karl Axel Pehrson. Utrikesminister Sten Andersson. Fullständig förteckning medföljer. Bladstorl 29 x 20 - 10 x 15.

Slitage, ej fullständigt genomgångna.

Utropspris
2 000 SEK