27945

STOLAR, 3 st, 1900-tal.

Stolar, 3 st, 1900-tal.
Stolar, 3 st, 1900-tal.
Stolar, 3 st, 1900-tal.

Svarvade ben och spjälor.

Slitage och skador.

Utropspris
500 SEK