Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Glas Övrigt
27957
FLASKA samt FAT. Glas. Bl a Bertil Vallien, Boda Åfors.
Flaska samt fat. glas. bl a bertil vallien, boda Åfors.

Blått glas. Mors Dags fat från Orrefors, diam 20, sign. Karaff H 19.

Karaff med undersides repor.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
400 SEK