Mark William Langlois

(Storbritannien, 1848-1924)
Mark William Langlois
(Storbritannien, 1848-1924)

MARK WILLIAM LANGLOIS, 2st olja på duk, varav en tillskriven, 1800-tal.

Interiörscener med barn. 41 x 51.

Färgbortfall. Lagning. Smuts.

Utropspris
8 000 SEK