John Joseph Barker of Bath

(England, 1824-1904)
John Joseph Barker of Bath
(England, 1824-1904)

JOHN BARKER OF BATH, olja på duk, sign.

Musikanter. 64 x 76,5.

Intryckningsskador. Slitage. Krackeleringar. Repor.

Utropspris
4 000 SEK