Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

FÅTÖLJER, ett par och BORD, Ole Gjerlöv-Knudsen och Torbjörn Lind, France & Son, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Teak, klädsel i svart skinn.Brickmärkta. Bordets l 58, b 66, h 31.

Klädsel med slitage.

Utropspris
5 000 SEK