PARTI MINNESMYNT, MYNT OCH SEDLAR, Europa, bla Ryssland, 1600-tal till 1980-tal.

3st 100-kronorsminnesmynt resp 2 st 50-kronors minnesmynt, Sverige. 9 st kopparmynt, Sverige 1600-1800-tal. Sedlar: Österrike, Finland, Sverige, Tyskland, Sovjetryssland.

Slitage, veck och skador på sedlar, ej fullständigt genomgångna.

Utropspris
2 000 SEK