KÄPPAR, 2 st, silver och horn, bla Carl Robert Wadlund, Stockholm, verksam 1863-1918.

En med käppknopp i silver. En med skaft av horn. L 80,5-98.

Ena käppen saknar doppsko. Slitage. Repor. Monogrammärkning.

Utropspris
3 000 SEK