PARTI BESTICK, 17 delar, silver, 1700-1900-tal, total vikt 782g.

1 sked 1700-tal, 4+1 fruktknivar 1800-tal, 4+2 skedar C.G Hallberg 1930-40-tal, 3 skedar+2 gafflar "svensk spetsig" J. Schurmann svenska importsplr 1920-tal, 1 gaffel svenska importstpl.

Slitage. Monogram på "svensk spetsig".

Utropspris
2 000 SEK