TAKLAMPA, glas samt mässing, möjligen Italien, 1970-tal. Tot h 62.

Vitt och klart slipat glas. För sex lampor. Diam. 42,5. Förlängningsked finns.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
120 EUR